HARMONOGRAM ZAMETANIA 2024

Zametanie ulíc_ilustračná foto

V prílohe uverejňujeme harmonogram zametania komunikácií a parkovísk v tomto roku. Žiadame vodičov, aby vopred premiestnili svoje vozidlá a umožnili plynulý priebeh prác. Súčinnosť bude poskytovať Mestská polícia.

Žiadame občanov, aby na základe doleuvedeného harmonogramu preparkovali v daný deň svoje vozidlá, aby sa mohli vyčistiť komunikácie po zime. Zároveň žiadame, aby občania rešpektovali dočasné dopravné značenie, uvoľnili komunikácie a umožnili hladký priebeh prác. Tieto informácie budú zverejnené aj v mestskom rozhlase prostredníctvom mobilného rozhlasu ROZaNA, písomnými oznamami vopred na obytných domoch jednotlivých ulíc podľa harmonogramu, ako aj dočasným dopravným značením. Súčinnosť poskytne Mestská polícia. Za porozumenie ďakujeme.

Zametanie ulíc_harmonogram

Harmonogram 2024.pdf