Svit - Zjednodušená verzia stránok

PREBEHLO SLÁNOSTNÉ STRETNUTIE JUBILANTOV

-

V stredu 17. augusta 2022 sa primátorka mesta Svit Ing. Dáša Vojsovičová stretla s občanmi mesta Svit pri príležitosti osláv ich životného jubilea.

Spoločné slávnostné stretnutie sa uskutočnilo na Mestskom úrade vo Svite, kde Ing. Vojsovičová prijala desať jubilujúcich oslávencov, ktorí aj vo svojom obdivuhodnom veku prekypujú vitalitou a životnou energiou.

Primátorka  mesta každému z jubilantov osobitne  zablahoželala, obdarovala darčekom a vyjadrila poďakovanie, patričnú pozornosť a úctu za roky ich prínosu pre naše mesto. Zároveň zaželala všetkým oslávencom dlhé obdobie plné lásky, radosti, spokojnosti a hlavne všetkým pevné zdravie.

Oslávenci sa počas stretnutia, ktoré sa nieslo v prívetivej a milej nálade - občerstvili pripraveným pohostením. Príjemnú atmosféru osviežili hudobno - speváckym programom dievčatá z hudobného odboru z Vikartoviec pod vedením pedagogičky Moniky Piekielnickej so SZUŠ Fantázia vo Svite.

------

Dátum vloženia: 18. 8. 2022 14:30