Odstávka vody či elektriny? S novou bezplatnou SMS službou vás už nič nezaskočí

Mesto Svit vám ponúka novú bezplatnú SMS službu, ktorá má zlepšiť kontakt samosprávy s občanmi. Vďaka zasielaniu týchto bezplatných SMS budete informovaní o najdôležitejších informáciách z diania v meste – už vás nezaskočí odstávka vody či elektriny v meste, ale dáme vám vedieť aj o kultúrnych a športových podujatiach v meste a iných dôležitých informáciách. Výhodou týchto oznamov je, že sa dostanete k informáciám z mestského úradu aj v čase, keď nie ste v meste, resp. nepočujete mestský rozhlas.

Mesto Svit vám ponúka novú bezplatnú SMS službu, ktorá má zlepšiť kontakt samosprávy s občanmi. Vďaka zasielaniu týchto bezplatných SMS budete informovaní o najdôležitejších informáciách z diania v meste – už vás nezaskočí odstávka vody či elektriny v meste, ale dáme vám vedieť aj o kultúrnych a športových podujatiach v meste a iných dôležitých informáciách. Výhodou týchto oznamov je, že sa dostanete k informáciám z mestského úradu aj v čase, keď nie ste v meste, resp. nepočujete mestský rozhlas.

Ako sa k tejto bezplatnej službe prihlásiť?

Pre nastavenie bezplatného prijímania správ je potrebné vyplniť dotazník a uviesť v ňom vaše meno, telefónne číslo a ulicu – môžete ho vyplniť elektronicky alebo osobne v Kancelárii prvého kontaktu (podateľni) Mestského úradu, poprípade môžete na Mestský úrad doručiť dotazník, ktorý nájdete v najbližšom (marcovom) čísle mestských novín. Ak tento dotazník správne vyplníte jedným z vyššie uvedených spôsobov, automaticky vám budú zasielané informácie o rôznych poruchách a výpadkoch (odstávka vody, elektrickej energie...) na vašej ulici, resp. v meste alebo na viacerých uliciach (podľa možnosti, ktorú si vyberiete), zároveň aj informácie o mimoriadnych situáciách či výstrahách a taktiež pozvánky na kultúrne a športové podujatia v meste.

Dotazník je možné vyplniť niektorým z nasledujúcich spôsobov:

• na webovej stránke mesta Svit prostredníctvom tohto odkazu: https://goo.gl/forms/g6loXFZff5tILoXM2

• osobne na Mestskom úrade Svit v Kancelárii prvého kontaktu (podateľňa)

• vyplnením a doručením ústrižku s Dotazníkom uverejneným v mestských novinách a následným doručením do Kancelárie prvého kontaktu (podateľňa) na MsÚ

Predpokladaný termín spustenia systému bude od 1.3.2018.

Všetky SMS správy, ktoré vďaka tejto službe obdržíte, budú obsahovať len stručné informácie o podujatí alebo ozname. Ak Vás SMS s obsahom zaujme, radi Vás privítame na našej oficiálnej mestskej webovej stránke www.svit.sk, ktorá Vám ponúka informácie z diania vo Svite.

Autor: Správca Webu