Na čerpacej stanici vo Svite máme jedinečnú umývaciu linku

Na čerpacej stanici vo Svite máme jedinečnú umývaciu linku

Naše malé mestečko sa v týchto dňoch môže pochváliť svojim malým prvenstvom na Slovensku. A to vďaka najnovšej a najmodernejšej umývacej linke, ktorú nikde inde na území Slovenskej republiky zatiaľ nenájdete. Táto umývacia linka sa nazýva Aquarama Stargate S6 a nájdete ju na čerpacej stanici Gulf vo Svite, pri výjazde z mesta smerom na Poprad.

Naše malé mestečko sa v týchto dňoch môže pochváliť svojim malým prvenstvom na Slovensku. A to vďaka najnovšej a najmodernejšej umývacej linke, ktorú nikde inde na území Slovenskej republiky zatiaľ nenájdete. Táto umývacia linka sa nazýva Aquarama Stargate S6 a nájdete ju na čerpacej stanici Gulf vo Svite, pri výjazde z mesta smerom na Poprad.

Hlavnými rysmi novej rady umývacej linky sú najmä jej sofistikovaný dizajn a nové technológie a inovované materiály pre tichý pohyb, vďaka ktorým je Stargate S6 nadčasová a pripravená pre výzvy 21. storočia.

Aké sú základné špecifikácie Stargate S6?

- využíva najmodernejšiu technológiu kief mikro Carlite Profile String (spodná časť 40 cm so zosilneným vláknom), ktorá je veľmi šetrná k laku vozidla a naklápanie kief do dvoch polôh
- kefy na umývanie kolies
- disponuje vysokotlakovým predumytím karosérie + diskov, vysokotlakovým umytím a konzervovaním voskom podvozku vozidla
- pre dokonalejšie sušenie využíva naklápací 90 stupňový strešný sušič, ktorý vylepší sušenie okien a bokov vozidla
- využíva kombináciu vysokokvalitnej autochémie: šampón, aktívna pena, čistiaci prostriedok na disky, prípravok na odstraňovanie hmyzu, konzervačný vosk, leštiaci vosk a sušiaci vosk.

Netrápte sa umývaním auta doma, nechajte to na profesionálov a príďte vyskúšať novú jedinečnú umývaciu linku!

Autor: Správca Webu