Svit bude tlieskať hrdinom - pridajte sa!

Svit bude tlieskať hrdinom - pridajte sa! 1

Aj Mesto Svit sa dnes pripojí k výzve "Slovensko tlieska hrdinom", kedy potleskom z balkónov, okien a pod., odmeníme všetkých hrdinov dnešných dní, ktorí stoja v tzv. prvej línii a vďaka ktorým v týchto dňoch môžeme fungovať aspoň sčasti normálne.

Táto aktivita je vyjadrením vďaky všetkým, ktorí v nemocniciach aj mimo nich pracujú na maximum pre zvládnutie situácie.  Rovnaké akcie sa konajú nielen v slovenských mestách, ale aj v zahraničí. 

V týchto dňoch nás spája najmä zodpovednosť a spolupatričnosť. Pripojme sa preto aj my k výzve "Slovensko tlieska hrdinom", o 20.00 hod. vykuknime zo svojich okien a balkónov -  a venujme hrdinkám a hrdinom v nemocniciach i mimo nich veľký minútový potlesk. Potlesk je aj pre všetkých, ktorí nám zabezpečujú v tejto situácii normálny život - predavačky a predavači, zamestnanci hromadnej dopravy, zamestnanci lekární, policajti či záchranné zložky .

Solidarita je silné gesto, ktoré spája a dodáva silu v ťažkých časoch. Pridajme sa a pozvime aj svojich známych. Sviťania, ukážme, že máme ♥.