Obsah

Aktuality

29.05.2023

Prerušenie elektriny ilustračné

Odstávka el. energie Mierová a Komenského

Oznamujeme vám, že vo štvrtok 1.júna bude v čase od 7:30-15:30 hod. odstávka el. energie na ul. Komenského č. 229 a na ul. Mierovej č. 135, 137-140 a 142-147.

Detail

26.05.2023

Primátorka Dáša Vojosvičová so šiestakmi zo Spojenej školy Mierová

Hodina občianskej náuky v praxi

Šiestaci zo Spojenej školy Mierová zavítali na mestský úrad počas hodiny občianskej náuky. Čo sa na mestskom úrade dozvedeli?

Detail

24.05.2023

Rekontrukcia materskej školy Mierová

Kontrolné dni investičných projektov

Kontrolné dni sa uskutočnili v teréne aj na mestskom úrade. K projektom rekonštrukcie materskej školy a revitalizácie vnútroblokov pribudla aj realizácia ďalšieho projektu - Zariadenia pre seniorov.

Detail

24.05.2023

Mestská plaváreň Svit

Ponuka mobilných prevádzok pre gastrostánky a atrakcie

Mesto Svit ponúka prevádzkovateľom mobilných stánkov s občerstvením priestor na prevádzku svojich služieb v areáli plavárne vo Svite.

Detail

22.05.2023

plagát Deň detskej radosti

Deň detskej radosti

Mesto Svit, Centrum voľného času a Mládežnícky parlament pozývajú všetky deti na Deň detskej radosti, ktorý sa uskutoční v sobotu 3. júna od 10.00 hod. v priestoroch areálu pred Kolibou.

Detail

19.05.2023

Železničné priecestie do Batizoviec

Železničné priecestie do Batizoviec definitívne uzatvoria 5. júna

Doprava v meste Svit sa od dnes 19. mája reorganizovala. V predčasnom užívaní je Podjazd Svit, ktorý vystrieda prejazd cez batizovské železničné priecestie.

Detail

19.05.2023

MHD Svit

Meškanie spojov MHD Svit

Z dôvodu rekonštrukčných prác na križovatke ulíc Hlavná a SNP, budú dočasne meškať spoje MHD Svit. Prevádzkovateľ prosí verejnosť o trpezlivosť.

Detail

Mesto Svit

Leží v severozápadnej časti Spiša, 7km západne od Popradu medzi Vysokými Tatrami a Kozími chrbtami na rieke Poprad v Popradskej kotline. Obklopené je zo severu, západu aj juhu lesmi. Z východnej a severovýchodnej strany ležia okolo mesta polia.

Najvýznamnejším vodným tokom na území mesta je rieka Poprad. Do nej sprava ústi najprv riečka Mlynica (do nej na území mesta ešte pravostranná Lopušná a ľavostranný Potôčik) a potom východne od mesta Háganský potok.
 

Novinky a ďalšie aktuality z nášho webu.
Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu.
×
Viac informacií