Obsah

UPOZORNENIE - ZRUŠENIE NOVOROČNÉHO TROJKRÁĽOVÉHO KONCERTU

NOVOROČNÝ TROJKRÁĽOVÝ KONCERT	 1V SÚVISLOSTI SO ZHORŠUJÚCOU SA PANDEMICKOU SITUÁCIOU SA RUŠI NOVOROČNÝ TROJKRÁĽOVÝ KONCERT

Koncertom si pripomenieme nielen čaro vianočných skladieb, kolied, ale priblížime si aj slávne skladby pre obsadenie troch strunových nástrojov. Od najvýznamnejšieho husľového virtuóza všetkých čias Nicolla Paganiniho zaznie zaznie sonáta pre husle a gitaru, ale taktiež skladby takých velikánov akými boli J. S. Bach, W. A. Mozart a iní. V rámci koncertu sa predstaví PAVEL BOGACZ – husle, koncertný majster Slovenského komorného orchestra B. Warchala, KAROLÍNA ZÍVALÍKOVÁ – violončelo, sólistka komorného orchestra Sinfonieta Bratislava a VLADIMÍR ONDREJČÁK – gitara, poslucháč doktorandského štúdia na Janáčkovej akadémii muzických umení v Brne.
Vstup voľný

Zmena programu vyhradená !

Dátum konania: 6. 1. 2021 začiatok od 17:00, dĺžka 45 minút

Miesto konania: Rímsko-katolícky kostol sv. Jozefa robotníka, Nábrežie Jána Pavla II. 3, 059 21 Svit

Typ akcie: hudba

Organizátor: Mesto Svit

Doba trvania: 45 minút

KULTÚRNE VIANOCE VO SVITE

Milí Sviťania.

Vedenie mesta má snahu pripraviť vianočný program pre obyvateľov aj v tomto náročnom čase. Súčasťou tejto snahy a prípravy je prebiehajúca komunikácia s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva o možnostiach realizácie jednotlivých aktivít. Zároveň dbáme na každú aktualizáciu protiepidemiologických nariadení (vrátane zákazu zhromažďovania sa osôb v počet vyššom než 6 osôb), v súlade s ktorými bude mesto konať. O detailoch súvisiacich s každým podujatím budeme informovať jednotlivo a v aktuálnom čase.


Vytvorené: 3. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 10. 12. 2020 11:33