ZAMETANIE ŠTÚROVA ULICA VNÚTROBLOK - OSPRAVEDLNENIE

Technické služby mesta SvitTechnické služby mesta Svit uskutočnili 12.5.2021 zametanie na ulici 9. mája – vnútroblok (ulica pri Križiaku) v zmysle zverejneného týždenného harmonogramu. Na základe týždenného harmonogramu deň vopred pred spomínaným čistením boli omylom distribuované oznamy na bytové domy na Štúrovej ulici .

Technické služby mesta Svit uskutočnili 12.5.2021 zametanie na ulici 9. mája – vnútroblok (ulica pri Križiaku) v zmysle zverejneného týždenného harmonogramu. Na základe týždenného harmonogramu deň vopred pred spomínaným čistením boli omylom distribuované oznamy na bytové domy na Štúrovej ulici – vnútroblok (priľahlej k južnej strane školy Mierová), ktoré informovali o čistení na tejto ulici. Prostredníctvom ostatných komunikačných prostriedkov bola verejnosť informovaná správne len o čistení ulice 9.mája pri Križiaku. Technické služby mesta Svit sa obyvateľom tejto ulice ospravedlňujú za túto nepríjemnosť.

V harmonograme na budúci týždeň bude zverejnený dátum zametania ulice Štúrova- vnútroblok a obyvatelia tejto ulice budú vopred s termínom zametania oboznámení prostredníctvom všetkých komunikačných prostriedkov (rozhlas, SMS, Facebook mesta Svit, stránka mesta Svit, oznamy na vozidlách a bytových domoch tejto ulice).

Vytvorené: 14. 5. 2021
Posledná aktualizácia: 14. 5. 2021 12:20