Z DENNÍKA TECHNICKÝCH SLUŽIEB

stojisko Technické služby to nie je len zber odpadkov a zberný dvor. Prinášame Vám informácie o aktuálnych činnostiach tejto spoločnosti.

stojisko

Nemilé, ale bežné

Nie po prvýkrát nás privítal deň s takto „krásnym“ stojiskom. Technické služby vykonávajú v našom meste dvakrát týždenne čistenie košov a stojísk. Možno aj to je dôvod, prečo si niektorí občania myslia, že môžu vyhodiť všetko a my im to odvezieme. Práve vďaka takýmto občanom Technické služby zvýšili frekvenciu čistenia na trikrát týždenne. Takýmto správaním však zamestnávame ľudí, ktorí mohli vykonávať iné činnosti v našom meste.

vitrína

Nová vitrína

Pred budovou Mestského úradu pribudla nová vitrína.

značenieznačenie

Nové zvislé dopravné značenie

V rámci zvýšenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky, ako aj ochrany zdravia a majetku boli v našom meste osadené tri nové dopravné značenia a jedno zmenilo svoje miesto. Jedná sa o križovatku ulíc Mierová – Komenského, kde Technické služby osadili značku Hlavná cesta a presunuli značku STOP. Nové dopravné značenie dvakrát Daj prednosť v jazde je pri výjazde z Lopušnej doliny a z parkoviska pri mäsokombináte NORD na Hlavnú cestu I/18.

Oprava verejného osvetlenia

Počas celého týždňa prebiehali opravy na verejnom osvetlení v našom meste.

Vytvorené: 16. 12. 2020
Autor: TS