VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA PRE PEDAGÓGOV - POZOR, ZMENA TERMÍNOV

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA PRE PEDAGÓGOV 1 Základná škola, Komenského 2 informuje o voľných pracovných pozíciách.

Informácie o voľnom pracovnom mieste

Podľa § 84 zákona č. 138/2019 Z. Z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov riaditeľka školy informuje o voľnom pracovnom mieste pedagogického zamestnanca /PZ/.

Názov zamestnávateľa:                Základná škola, Komenského 2, 05921 Svit

Sídlo zamestnávateľa:                  Komenského 2, 05921 Svit

Kontakt:                                           0911 305 053

Kategória PZ:                                  učiteľ/ka

Podkategória PZ:                            učiteľ/ka matematiky /fyziky/

Kvalifikačné predpoklady:

Kvalifikačné predpoklady pre výkon pedagogickej činnosti pre príslušný druh a typ školy v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 1/2020 MŠVVaŠ, ktorým sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady pre výkon pracovnej činnosti v príslušnej kategórii pedagogického zamestnanca.

Požadované doklady:

· písomná žiadosť o prijatie do pracovného pomeru,
· štruktúrovaný životopis,
· doklady o vzdelaní – fotokópie
· súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018   Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov
· zápočet odpracovaných rokov ( až pred nástupom do zamestnania )
· odpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace ( až pred nástupom do zamestnania )
· lekárske potvrdenie o spôsobilosti na výkon povolania ( až pred nástupom do zamestnania )

Iné súvisiace požiadavky:

- spôsobilosť na právne úkony, ovládanie štátneho  jazyka, zdravotná spôsobilosť, IKT Zručnosti – MS Word, MS Excel, MS PowerPoint a Internet

Platové podmienky:

v zmysle zákona č.553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov .

Doplňujúce informácie:    100% úväzok, nástup 29.8.2022

Žiadosť s potrebnými dokladmi posielajte mailom na adresu: zssvit@zssvit.eu, resp. poštou na adresu: Základná škola Komenského 2, 05921 Svit

Mgr. Monika Dudinská

Riaditeľka školy