VO SVITE SA USKUTOČNILO OČKOVANIE MOBILNOU JEDNOTKOU UŽ PO TRETÍKRÁT

VO SVITE SA USKUTOČNILO OČKOVANIE MOBILNOU JEDNOTKOU UŽ PO TRETÍKRÁT Mesto Svit v spolupráci s Prešovským samosprávnym krajom zabezpečilo tretie kolo očkovania proti korona-vírusu v budove mestského úradu uplynulý piatok 21. januára.

Očkovať sa prišlo celkom 80 osôb zo Svitu a okolitých obcí, ktorí absolvovali prvú, druhú alebo tretiu dávku vakcíny. Primátorka mesta Ing. Dáša Vojsovičová osobne poďakovala za zvládnutie a bezproblémový priebeh celej akcie Oddeleniu všeobecnej vnútornej správy a sociálnych činností a trom dobrovoľníkom – Radke Brezniakovej, Simone Nikoléniovej a Róbertovi Valčákovi. Očkovanie vykonala Výjazdová očkovacia jednotka VÚC Prešov. V roku 2021 očkovala výjazdová očkovacia jednotka vo Svite v máji a decembri.

Vytvorené: 25. 1. 2022
Autor: Daniela Virostko