VANDALIZMUS OPÄŤ V AKCII

VANDALIZMUS OPÄŤ V AKCII Detské ihrisko na ulici Kpt. Nálepku je značne poškodené. Napriek tomu, že nie je najnovšie, tentokrát nejde o zničenie zubom času, ale zámerným nezmyselným konaním neznámych páchateľov.

Namiesto toho, aby sa Technické služby Svit mohli venovať reparovaniu a údržbe detských ihrísk v meste podľa plánu činností, tak budú musieť investovať financie a čas do opráv prvkov ihriska, ktoré neboli nutné a vznikli iba zbytočným a zlomyseľným konaním. Zároveň vyzývame obyvateľov, či rodičov, ktorí sú svedkami vandalizmu na ihriskách, ktoré majú slúžiť všetkým, aby bezodkladne kontaktovali Mestskú políciu Svit (non-stop linka: 0905 636 715) a hlásili akékoľvek konanie, ktoré poškodzuje naše mesto a tým znižuje kvalitu života nás všetkých.

Samozrejme mestu záleží na bezpečnosti našich detí a na prostredí v ktorom sa hrajú  a tak toto poškodenie bude  opravené.

Vytvorené: 13. 6. 2022
Autor: Daniela Virostko