V OKTÓBRI 2022 PRIPRAVUJEME SLÁVNOSTNÉ STRETNUTIE JUBILANTOV

V OKTÓBRI 2022 PRIPRAVUJEME SLÁVNOSTNÉ STRETNUTIE JUBILANTOV 1Mesto Svit pripravuje na október 2022 - Slávnostné stretnutie jubilantov s primátorkou mesta Svit - Ing. Dášou Vojsovičovou. Stretnutia sa týkajú všetkých tých, ktorí v tomto roku oslavujú okrúhle výročia - 70, 75, 80, 85, 80,95 a viac rokov.

V prípade Vášho záujmu o spomínané stretnutie jubilantov je nutné následovné :

- vzhľadom k tomu, že zákon o ochrane osobných údajov nám nedovoľuje zaslať pozvánky bez Vášho predchádzajúceho súhlasu, je potrebné, aby sme sa to dozvedeli od Vás

- tlačivo, v ktorom nám udelíte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov môžete vypísať osobne alebo prostredníctvom rodinných príslušníkov

- tlačivo nájdete :  v novinách mesta Svit - kde je každý mesiac zverejňované, na webe mesta Svit  v zložke tlačivá a v podateľni Mestského úradu vo Svite

Po vypísaní a podpise tohto tlačiva je nutné ho doručiť do podateľne Mestského úradu vo Svite. Na základe doručeného  tlačiva s Vašim písomným súhlasom budete včas informovaní o termíne a mieste konania slávnostného stretnutia.

Tešíme sa na Vás!

Bližšie info : 052/7875114