TECHNICKÉ SLUŽBY MESTA SVIT SA OPÄŤ TEŠIA Z NOVEJ TECHNIKY

TECHNICKÉ SLUŽBY MESTA SVIT SA OPÄŤ TEŠIA Z NOVEJ TECHNIKY 1Z darčeka pod stromčekom sa koncom roku tešili Technické služby mesta Svit. Na 19. riadnom zasadnutí Mestského zastupiteľstva mesta Svit, konaného dňa 26.11.2020 boli odsúhlasené finančné prostriedky na kúpu novej potrebnej techniky.

Netrvalo dlho a už koncom roka nový traktor TYM T273 HST  bol  pripravený nastúpiť do výkonu.

Ide o malý, obratný a všestranne použiteľný stroj, ktorý je v zimných mesiacoch  vyzbrojený snežným pluhom a rozmetacím zariadením na posyp komunikácií inertným materiálom.

Využitie je  však oveľa rozsiahlejšie. Portfólio sa dá rozšíriť o ďalšie prídavné zariadenia, ako sú:

- kefa, na zametanie komunikácii

- predná a zadná lyžica

- mulčovač

- vlečka, ale aj iné prídavné zariadenia, čím sa náš nový mechanizmus môže stať všestranným a hlavne využiteľným strojom počas celého roka.

Vyjadrujeme presvedčenie, že  príslušenstvo získané na zimnú údržbu,  sa v ďalšom období rozrastie aj o iné technické prvky, ktoré budú napomáhať pri udžiavaní mesta Svit. Zároveň si prajeme, aby  náš nový mechanizmus  jazdil dlho a bezporuchovo.

Teší nás ústretovosť mesta Svit, vďaka ktorej inovujeme náš technický park.

TS mesta Svit

Vytvorené: 4. 1. 2021