SlÁVNOSTNÉ PRIJATIE JUBILANTOV

SlÁVNOSTNÉ PRIJATIE JUBILANTOV 1V utorok 25.1.2022 sa primátorka mesta Svit Ing. Dáša Vojsovičová stretla s občanmi mesta pri príležitosti osláv ich životného jubilea.

V utorok 25.januára 2022 sa primátorka mesta Svit Ing. Dáša Vojsovičová stretla s občanmi mesta pri príležitosti osláv ich životného jubilea, ktoré oslávenci dovršili v posledných troch mesiacoch minulého roku. Nepriaznivá covidová situácia v závere roku 2021 nám nedovoľovala prijať jubilantov v decembri, tak ako bolo plánované.

Spoločné slávnostné stretnutie sa uskutočnilo na Mestskom úrade vo Svite, kde Ing. Vojsovičová prijala osem oslávencov.

Primátorka mesta každému z jubilantov osobitne zablahoželala, obdarovala darčekom.a vyjadrila poďakovanie, patričnú pozornosť a úctu za roky ich prínosu pre naše mesto. Zároveň zaželala všetkým oslávencom dlhé obdobie plné lásky, radosti, spokojnosti a hlavne pevného zdravia tejto dobe.

Oslávenci sa počas stretnutia občerstvili pripraveným pohostením. Stretnutie sa nieslo v v priateľskej a družnej nálade.  Príjemnú atmosféru dotvorila hudobným programom pedagogička Monika Piekelnická zo SZUŠ Fantázia.

Slávnostné stretnutie sa uskutočnilo za dodržania platných opatrení, s prekrytím horných dýchacích ciest respirátorom FFP2 u všetkých prítomných.

------

Vytvorené: 25. 1. 2022