Skvelá správa pred víkendom. Svit má nové hasičské auto

Skvelá správa pred víkendom. Svit má nové hasičské auto Včera popoludní v Prešove prevzala primátorka mesta Dáša Vojsovičová od ministra vnútra SR Romana Mikulca nové hasičské vozidlo Iveco Daily.

Primátorku sprevádzala referentka požiarnej ochrany, civilnej ochrany, vnútornej správy a sociálnych a org. vecí, strojník Dobrovoľného hasičského zboru Svit Jozef Višňovský ml. a dvaja členovia DHZ Svit. Nové vozidlá si na slávnostnom akte prevzali zástupcovia ďalších miest a obcí.

Symbolické a slávnostné uvedenie vozidla do prevádzky Dobrovoľnému hasičskému zboru Svit za prítomnosti veliteľa a hostí sa uskutoční počas leta. O jeho termíne budeme informovať.
Nová technika bude určená na ochranu životov, zdravia a majetku obyvateľov, ako aj posilňovanie intervenčných kapacít na regionálnej úrovni v jednotlivých mestách a obciach Prešovského kraja.

Vytvorené: 10. 7. 2020
Autor: Daniela Virostko