Reprezentačný ples mesta uzatvoril plesovú sezónu vo Svite

Reprezentačný ples mesta uzatvoril plesovú sezónu vo Svite 1Reprezentačný ples mesta Svit, ktorý sa konal v prvý marcový deň, tentokrát neotváral plesovú sezónu ako po minulé roky, ale naopak, noblesne ju uzatvoril. Veď ako sa hovorí, to najlepšie na koniec.

Plesajúci hostia sa zišli v piatok 1. marca v kaviarni hotela Spolcentrum, kde sa výborne zabávali a vychutnávali si úžasnú atmosféru večera navodenú nielen nádhernou interiérovou výzdobou, ale aj skvelým programom.

Pri vstupe do kaviarne hotela Spolcentrum, kde sa ples konal, privítala hostí primátorka mesta Dáša Vojsovičová spolu s prednostom mestského úradu Jánom Hutníkom v sprievode príjemných tónov hudby v podaní Jozefa Štrbku, pedagóga Súkromnej základnej umeleckej školy Fantázia. Ples otvorilo krásnou piesňou duo Sweet&Pepper a nasledoval tanec talentovaných žiačok SZUŠ Fantázia. O skvelú hudobnú produkciu sa počas plesu postarala hudobná skupina Montana Band. Hostia neskrývali nadšenie ani z hviezdy večera – malého veľkého muža Petra Ondriu, ktorý je známy ako slovenský Louis Armstrong. Pre hostí bola pripravená aj bohatá tombola a fotokútik s vtipnými rekvizitami.

Vytvorené: 12. 3. 2019
Posledná aktualizácia: 12. 3. 2019 10:36