Obsah

PROGRAM SPOJME HLAVY NADÁCIE PRE DETI SLOVENSKA JE OTVORENÝ

Typ: ostatné
PROGRAM SPOJME HLAVY NADÁCIE PRE DETI SLOVENSKA JE OTVORENÝ 1Cieľom programu Spojme hlavy je podporiť novú generáciu mladých občianskych aktivistov, ktorým záleží na mieste, v ktorom žijú a chcú ho zlepšovať alebo realizovať v ňom svoje nápady, ktoré majú širší dosah na miestnu komunitu, obyvateľov obce alebo mesta.

Máš 15-25 rokov a chceš zlepšiť svoje okolie? Máš nápad, no nevieš ako na to? Tak spojme hlavy! Spoločne toho dokážeme omnoho viac. Prihlás sa do konca júna 2021 do programu Nadácie pre deti Slovenska Spojme hlavy a staň sa súčasťou zmeny v tvojom meste, obci či dedine.

Termín na prihlásenie je do 30. júna 2021.

FINANČNÁ PODPORA PRE TVOJ PROJEKT

Súčasťou programu je aj finančná podpora pre realizáciu vlastného malého komunitného projektu do výšky 500 eur. Budeš tak mať možnosť uplatniť svoje novonadobudnuté vedomosti a zručnosti v praxi – prostredníctvom svojho absolventského projektu. Možno práve ty niečo vo svojej obci alebo meste zmeníš, alebo dáš do pohybu miestu komunitu. Vzhľadom na to, že program bude mať tri ročníky (ty sa práve hlásiš do 2. ročníka), jeho absolventi majú možnosť nadväzovať kontakty, inšpirovať sa, či vytvárať ďalšie spoločné projekty prostredníctvom letných alumni škôl, kde sa budeme postupne všetci spolu stretávať. 

Podmienky prihlásenia a bližšie informácie nájdete na :

https://www.zmos.sk/program-spojme-hlavy-nadacie-pre-deti-slovenska-otvoreny--oznam/mid/405616/.html#m_405616


Vytvorené: 16. 6. 2021
Posledná aktualizácia: 16. 6. 2021 11:27
Autor: red