PRISPEJME SPOLOČNE K OČISTE NAŠEJ ZEME

PRISPEJME SPOLOČNE K OČISTE NAŠEJ ZEME 1Prichádzame s iniciatívou a výzvou k Vám. Prispejme spoločne v našom meste tomto jarnom období – v čase prebúdzania prírody aj my spoločne k ozdraveniu nášho životného prostredia, prostredia, ktoré slúži nám všetkým.

Prinášame  Vám možnosť naplánovať si v harmonograme upratovania či už za Vašu organizáciu, združenie alebo iba skupinu priateľov alebo známych dátum akcie, ktorý Vám vyhovuje a zároveň si môžete sami vybrať lokalitu, ktorú chcete skrášliť uprataním.

Súčasne máme záujem takto spropagovať tieto Vaše aktivity tak, aby sa mohol ktokoľvek pridať. To znamená, každú prihlásenú aktivitu uverejníme na mestskej webovej stránke a sociálnej sieti a budeme tento zoznam pravidelne aktualizovať, aby nikomu žiadna "čistiaca" akcia neušla.

Vašu iniciatívu do celkového harmonogramu akcií upratovania v našom meste zaznamená Ing. Anastázia Brtáňová (odbor životného prostredia MsÚ).

Kontaktovať ju môžete na tel. č.: 0905 906 222 alebo 052 78 75 120 a ochotne tiež zodpovie na Vaše otázky/ dotazy a poskytne spoluprácu pri zorganizovaní, alebo Vám doporučí lokalitu, ktorá potrebuje pomoc.

Súčinnosť vo forme dodania vriec na odpad a odvozu vyzbieraného odpadu poskytnú Technické služby mesta Svit. Pred plánovaným dátumom aktivity kontaktujte vedúceho odpadového hospodárstva  Technických služieb - Františka Jančíka na tel. č.: 0908 428 997.

Ďakujeme, že prispejete svojou dobrou vôľou, prácou a časom pre lepší život nás všetkých!

Prihlásené skupiny do dobrovoľného čistenia mesta

Vytvorené: 30. 4. 2021
Posledná aktualizácia: 28. 5. 2021 13:42