Primátorka slávnostne privítala 18 novonarodených detí

Uvítanie detí do života Mesto Svit za účasti primátorky mesta Dáši Vojsovičovej, prostredníctvom Zboru pre občianske záležitosti, zorganizovalo tradičné uvítanie detí.

Noví obUvítanie detí do životačania nášho mesta sa zišli v sobotu 4. februára 2023 v Obradnej sieni Domu kultúry vo Svite.

Slávnosti sa zúčastnili rodičia a 18 novonarodených detí, narodených v roku 2022 a 2023. O príjemnú atmosféru sobotňajšieho dopoludnia sa postarala hudobným vystúpením SZUŠ Fantázia Svit pod vedením Moniky Bobríkovej.

Prítomných privítala a slávostne sa im prihovorila primátorka Dáša Vojsovičová, z ktorej rúk prevzali rodičia kytičku, spomienkovú knihu, finančný príspevok a zapísali sa do Pamätnej knihy mesta.

Detičkám, novonarodeným občanom mesta Svit prajeme všetko najlepšie.

Vytvorené: 6. 2. 2023
Autor: red.