PRIMÁTORKA MESTA VČERA PRIVÍTALA VO SVITE AMERICKÚ VEĽVYSLANKYŇU NA SLOVENSKU BRIDGET BRINK

Primátorka mesta Ing. Dáša Vojsovičová prijala včera v priestoroch mestského úradu opäť vzácnu návštevu, tentokrát veľvyslankyňu USA Bridget Brink.

Po príjemnom rozhovore na rôzne témy sa spoločne presunuli navštíviť Strednú odbornú školu polytechnickú J. A. Baťu, kde ich privítala riaditeľka RNDr. Eva Nebusová spolu s kolegyňami a niekoľkými žiakmi. V škole žiaci predstavili zaujímavé projekty, ktorých sa zúčastňujú a tiež položili mnoho zvedavých otázok pani veľvyslankyni. Všetky tri ženy sa zhodli na tom, že ich spája zapálenie pre podporu ochrany životného prostredia a tiež presvedčenie, že vzdelanie je jedna z najdôležitejších vecí v živote.

Vytvorené: 23. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 23. 9. 2021 14:29