PREBIEHAJÚ PRÁCE NA VEREJNEJ OPTICKEJ SIETI

PREBIEHAJÚ PRÁCE NA VEREJNEJ OPTICKEJ SIETI 1Prinášame Vám prehľad parciel pozemkov, ktorých sa týkajú výkopové práce.

Ide o práce s káblovým optickým rozvodom v intraviláne mesta. Projekt sa týka týchto ulíc:

• Štúrova, Mierová, SNP, Hlavná, Sládkovičova, Hviezdoslavova, Fraňa Kráľa, Kpt. Nálepku, Nová , J. Jesenského, Ivana Krasku, Komenského, Železničná, P. Jilemnického, Nábrežie Jána Pavla II., 9.mája, Kukučínova a Záhradná ulici.

Účelom a cieľom stavby je vybudovanie novej verejnej optickej elektronickej komunikačnej siete prostredníctvom technológie FTTH. Celková dĺžka zemných káblových trás bude 28 120 m.

V priloženom dokumente nájdete presný zoznam parciel vo vlastníctve mesta, na ktorých sa budú práce postupne vykonávať.

zoznam parciel

Príloha