PREBEHLA OLYMPIÁDA PRE MATERSKÉ ŠKOLY MESTA SVIT

-Centrum voľného času spolu s Mládežníckym parlamentom dňa 2.júna 2022 spolu organizovali olympiádu pre materské školy mesta Svit.

Všetci škôlkari z miestnych svitovských škôlok sa stretli na trávnatej ploche pri MsÚ vo Svite, kde ich privítala p. primátorka Ing. Dáša Vojsovičová  a povzbudila ich do súťaží, ktoré boli pre nich pripravené.

Súťažilo sa v 12. disciplínach, pri ktorých ich čakali krásni maskoti vrátane rozprávkových  MICKEY a MINNIE.

Naši mládežníci a členovia krúžkov CVČ ich v maskách sprevádzali cez všetky disciplíny, kde ich na konci čakali odmeny v podobe medailí, lízatiek, vlastnoručne vyrobených mydielok, mafiniek, ale aj účastníckych listov za každú triedu materských škôl.

Týmto by sme sa chceli poďakovať vedeniu mesta Svit za ústretovosť zorganizovať toto krásne športové dopoludnie, ale aj vedeniu materských škôl za účasť detí.

Zároveň ďakujeme aj seniorským členkám krúžkov za pomoc pri príprave, ale aj pracovníčkam mestskej knižnice za aktivity, ktoré pripravili pre tieto deti.

Veríme, že si deti odniesli krásne zážitky a stretneme sa opäť budúci rok, ale už v priestoroch futbalového štadióna vo Svite.

CVČ Svit

----