PRAVIDELNÉ ONLINE STRETNUTIE S PRIMÁTORKOU MESTA JE DNES

PRAVIDELNÉ ONLINE STRETNUTIE S PRIMÁTORKOU MESTA JE DNES 1Pripomíname, že dnes o 16.00 h máte opäť možnosť pozhovárať sa s primátorkou mesta v online diskusii.

Pravidelne, raz za mesiac máte možnosť „stretnúť“ sa s primátorkou mesta Ing. Dášou Vojsovičovou online.  Primátorka chce touto cestou ponúknuť a dať možnosť občanom častejšie a otvorenejšie priamo komunikovať.

Pozhovárať sa verejne s primátorkou mesta môžete  DNES o 16.00 h v časovom rozsahu 40 min.

Odpoveď nebude poskytnutá na otázky, ktoré obsahujú vulgarizmy, zosmiešňujúce a hanlivé výrazy a výrazy, ktoré vzbudzujú verejné pohoršenie.

AKO SA PRIPOJIŤ?

• Prihlásiť sa môžete pomocou aplikácie ZOOM prostredníctvom svojho PC, tabletu alebo mobilného telefónu
  • Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť a nainštalovať do tabletu, mobilu alebo počítača
  • ZOOM je potrebné nainštalovať vopred – pred začatím online stretnutia