Do bielej obálky bude volič vkladať dva hlasovacie lístky:
- Jeden lístok pre voľby primátora, kde môže zakrúžkovať PORADOVÉ ČÍSLO LEN JEDNÉHO KANDIDÁTA/ KANDIDÁTKY,
- Jeden lístok pre voľby poslancov mestského zastupiteľstva, kde môže zakrúžkovať
12 PORADOVÝCH ČÍSEL KANDIDÁTOV.
Mestské zastupiteľstvo vo Svite bude mať 12 poslancov, ktorí sa budú voliť 1 volebnom obvode utvorenom pre celé mesto. Všetky podrobnosti a ďalšie informácie nájdete tiež na: www.svit.sk/aktuality/volby-2022/
ZOZNAM KANDIDÁTOV pre voľby primátora mesta Svit
1. Iveta Ružeková, Mgr., 50 r., sociálna pracovníčka, Národ a Spravodlivosť – naša strana
2. Miroslav Škvarek, Ing., MPH, 62 r., manažér, nezávislý kandidát
3. Dáša Vojsovičová, Ing., 55 r., primátorka, nezávislá kandidátka
4. Vladimír Zentko, Ing., 37 r., dispečer výroby tepla, nezávislý kandidát
ZOZNAM KANDIDÁTOV pre voľby Mestského zastupiteľstva vo Svite
1. Marián Bezák, JUDr., 66 r., živnostník, Sloboda a Solidarita
2. Jana Bobulová, 61 r., kostymérka, nezávislá kandidátka
3. Jana Buchová., 54 r., referentka cestnej dopravy, nezávislá kandidátka
4. Eduard Cetl, 62 r., technický riaditeľ, Sloboda a Solidarita
5. Lenka Copúšová, 38 r., SZČO, nezávislá kandidátka
6. Ján Drobný, Ing., 51 r., manažér, Sloboda a Solidarita
7. Peter Dudek, 45 r., CNC programátor, HLAS – sociálna demokracia
8. Karol Floriančič,52 r., zvárač, nezávislý kandidát
9. Ladislav Fridman, 68 r., konateľ spoločnosti, Slovenská národná strana
10. Ján Gradzilla, Ing., 61 r., dôchodca, SMER – sociálna demokracia
11. Miroslav Hollý, Ing., 46 r., tréningový manažér, nezávislý kandidát
12. Milan Jambor, 46 r., správca futbalového štadióna, nezávislý kandidát
13. Eva Kačmarčíková, Mgr., 45 r., učiteľka - špeciálna pedagogička, Sloboda a Solidarita
14. Jozef Kalakaj, 65 r., dôchodca, nezávislý kandidát
15. Ladislav Kalasz, PhDr., Mgr., 59 r., pedagóg, nezávislý kandidát
16. Peter Kudláč, M.A., 33 r., obchodný zástupca, nezávislý kandidát
17. Denisa Martinková, Ing.; 45 r., ekonómka, nezávislá kandidátka
18. Dana Meriačová, Ing., 48 r., vedúca ekonomického oddelenia, nezávislá kandidátka
19. Martin Míčka, Mgr., 41 r., živnostník, nezávislý kandidát
20. Dana Neuvirthová, Ing., 53 r., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka
21. Andrea Panáčková, Mgr., 48 r., učiteľka, nezávislá kandidátka
22. Ján Pitoňák, 53 r., stavebný technik, nezávislý kandidát
23. Iveta Ružeková, Mgr., 50 r., sociálna pracovníčka, Národ a Spravodlivosť – naša strana
24. Lenka Sako, MUDr., 36 r., lekárka, nezávislá kandidátka
25. Milan Špiner, Mgr., 51 r., živnostník, nezávislý kandidát
26. Marianna Šramková, PhDr., Mgr., PhD., MBA, 47 r., psychologička, nezávislá kandidátka
27. Ivana Švagrovská, MUDr., 46 r., detská lekárka, nezávislá kandidátka
28. Adrián Tropp, 34 r., hasič záchranár špecialista, nezávislý kandidát
29. Boris Vavrasek, Ing., 36 r., projektový manažér, nezávislý kandidát
30. Ondrej Vnenčák, 55 r., manažér, nezávislý kandidát
31. Miroslav Vojsovič, Bc., 42 r., bezpečnostný a požiarny technik, SME RODINA
32. Dana Zajacová, 57 r., zdravotná sestra, Národ a Spravodlivosť – naša strana
33. Ivan Zima, Ing., 59 r., riaditeľ, SaS
34. Eva Žoldáková, 38 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka
OZNÁMENIE o určení volebných okrskov a volebných miestností
Volebný okrsok č. - 1 Dom kultúry, Námestie J. A. Baťu č. 198/1
Volebný okrsok č. 2 - Spojená škola, ul. Mierová 232/134
Volebný okrsok č. 3 - Spojená škola, ul. Mierová 232/134
Volebný okrsok č. 4 - Mestský úrad Svit, Hviezdoslavova 268/32
Volebný okrsok č. 5 - Základná škola, ul. Komenského 221/2 Volebný okrsok č. 6 Dom kultúry (Pod Skalkou), ul. Priečna 501/2