Potrebujete advokátsku pomoc?Od zajtra je Vám k dispozícii bezplatná právna pomoc 1Bezplatné poskytovanie právnych služieb (konzultácií, poradenstva) bude realizované advokátskou kanceláriou JANČI & Partners v priestoroch Mestského úradu Svit pravidelne každý mesiac a to vždy v prvý a tretí štvrtok v mesiaci.
Prvý štvrtok v mesiaci - v čase od 09.00 h do 11.00 h.
Tretí štvrtok v mesiaci - v čase od 13.00 h do 15.00 h.
Každý záujemca ktorý využije túto službu má k dispozícii maximálne 30 minút. V poskytovaní bezplatných právnych služieb nie je zahrnuté vypracovávanie právnych stanovísk, právnych dokumentov, prípadne iných podaní. Prvýkrát môžete túto službu využiť už zajtra od 13.00 h v Komunitnej miestnosti Mestského úradu Svit.

llaw

Vytvorené: 16. 6. 2020