Naše mesto poctil svojou návštevou štátny tajomník ministerstva investícií

Naše mesto poctil svojou návštevou štátny tajomník ministerstva investícií 1Štátny tajomník Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR PhDr. Vladimír Ledecký zavítal uplynulý piatok, 11. septembra do Svitu.

S primátorkou Dášou Vojsovičovou a prednostom mestského úradu Jánom Hutníkom strávil čas v priateľskom pracovnom rozhovore na tému nového programového obdobia čerpania štrukturálnych fondov v SR 2021-2027.

„Teší ma, že si pán štátny tajomník našiel čas na rozhovor práve u nás. Nové ministerstvo investícií má za cieľ efektívnejšie a spravodlivejšie prerozdeľovať finančné prostriedky z Európskej únie určené na rozvoj. Mesto Svit má záujem podieľať sa na príprave stratégie integrovaného územného rozvoja pri strategickom meste Poprad. Preto verím, že aj táto návšteva prispeje k tomu, aby sa nám ľahšie pasovalo so všetkými výzvami a problémami, ktoré pred nami v našom meste stoja a najmä, že budeme úspešní v čerpaní peňazí pre projekty, ktoré zlepšia život vo Svite.“ Povedala primátorka Dáša Vojsovičová po návšteve.

Vytvorené: 14. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 14. 9. 2020 15:35