Malé, ale potrebné opravy v mestských objektoch

Bytový podnik ako správca mestských budov uskutočnil niekoľko opráv v rámci vylepšenia štandardov využívania.

V priestoroch futbalového štadióina bola sociálnych zariadeniach pre ženy pôvodná betónová podlaha nahradená keramickou dlažbou. Obnovou prešli zvetrané omietky spolu so sadrokartónovým podhľadom. Súčasťou obnovy bola výmena pôvodných drevených okien v sociálnych zariadeniach za PVC okná s domurovaním otvoru a vysprávkou fasády.

Podobne ako koncom minulého roka, keď sa v rámci bežnej údržby spravovaných objektov zrealizovala obnova vnútorných omietok, poškodenej dlažby a maľby v Dome kultúry vo vstupnom zádverí západného vchodu, v januári obnovili aj druhé vstupné zádverie z východnej strany objektu. Súčasťou prác bola obnova omietok a malieb, obnova ochranného náteru betónovej podlahy v priestoroch šatne.

Vytvorené: 25. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 25. 3. 2020 09:40