Obsah

LETNÉ PROGRAMY SME UKONČILI V SOBOTU 3.9. ZÁVEROM LETA

Typ: ostatné
- Mesto Svit ukončilo letné programy novým podujatím pre verejnosť a to "Záverom leta vo Svite", ktoré prebehlo v podvečerných hodinách v sobotu 3. septembra 2022 v areáli BK Iskra Aréna.

Už aj počasie nám dopredu ohlasovalo, že letné dni končia a nastávajú chladnejšie dni, ktoré nás však nijakým spôsobom neodradili. Úderom 17. hodiny sme podujatie odštartovali. V úvode sa predstavil FS Senior Jánošík, ktorý verejnosti predstavil ucelený nový program s názvom - Fašiangy a tradície, v závere ktorého primátorka mesta Svit Ing. Dáša Vojsovičová prevzala od členov folklórneho súboru symbolický dožinkový veniec.

Hneď po tomto vystúpení pódium patrilo humornej skupine Bravo, ktorá návštevníkov príjemne pobavila a naladila do príjemnej atmosféry. A to už sa areál BK Iskra začal napĺňať ďalšími divákmi, ktorí chceli naživo vidieť a počuť nestarnúceho speváka, humoristu a moderátora - Števa Skrúcaného.

Pred jeho vystúpením prišla pozdraviť verejnosť primátorka mesta Svit, ktorá prítomných privítala, srdečne pozdravila, zapriala všetkým príjemnú zábavu a deťom úspešný krok do nového školského roku.

A hneď po tomto pozdrave vystúpil skvelý Števo Skrúcaný, ktorý známymi hitmi a vtipmi  hodinu zabával divákov. O tom, že sa mu to podarilo svedčil  veľký potlesk, ktorým sa diváci známemu spevákovi odvďačili.

Záver podujatia patril popradskej revivalovej skupine 4ka Band so speváčkou Luckou Barilovou, ktorá domácimi a zahraničnými hitmi roztancovala publikum. Nepochybne pre všetkých to bol výnimočný hudobný zážitok...skvele!

Súčasťou podujatia boli gastro stánky, v ktorých sa mohli všetci občerstviť.

Mesto Svit ďakuje všetkým, ktorí prišli, zabavili sa a odchádzali s výbornou náladou.

Zároveň mesto Svit vyjadruje poďakovanie Technickým službám ako aj všetkým, ktorí sa podieľali na zabezpečení podujatia a predovšetkým firme RESPECT SLOVAKIA, s.r.o., ktorá finančne podporila toto podujatie a vďaka ktorej sa celý program mohol zrealizovať.

Ďakujeme !

--

-

---

-

 


Vytvorené: 5. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 6. 4. 2023 11:42
Autor: red