HLASUJTE A POMÔŽTE PODPORIŤ PROJEKT - HERŇA NA ASFALTE ZŠ SPOJENEJ NA UL. MIEROVEJ VO SVITE

HLASUJTE A POMÔŽTE PODPORIŤ PROJEKT - HERŇA NA  ASFALTE ZŠ SPOJENEJ NA UL. MIEROVEJ VO SVITE 1Školské prostredie má významný dopad na to, ako sa deti v škole cítia. Aby netrávili čas len v budove školy, ale aj na vzduchu v areáli školy. Obsahom projektu je spríjemniť čas školských prestávok a popoludňajší pobyt v školskom klube.

Hlavným cieľom projektu je namaľovať na betónové plochy v areáli školy niekoľko maľovaných hier a osadiť lanovú pyramícu na trávnatú plochu, čím by sa oživil školský areál, vniesli by sa do neho farby a radosť, podporili by pohyb detí, súťaživosť, motoriku, ale aj logické myslenie a zručnosti.

Hlasujte a pomôžte podporiť projekt HERŇA NA ASFALTE ZŠ Spojenej školy, na ulici Mierovej vo Svite. Hlasovať môže každá osoba staršia ako 18 rokov prostredníctvom online formulára na stránke www.gestopremesto.sk. Každá osoba môže hlasovať iba raz, v termíne do 30.9.2021.

Hlasovať môžete na :

Vytvorené: 27. 9. 2021