Hľadáte priestory na podnikanie?

Hľadáte priestory na podnikanie? 1 V meste je k dispozícii na prenájom päť nebytových priestorov

V novej nájomnej bytovke, ktorá prešla rekonštrukciou zo starého internátu strednej školy, bývajú od začiatku augusta prví nájomníci. Na prízemí nájomnej bytovky je momentálne k dispozícii celkovo päť nebytových priestorov. Výmery nebytových priestorov sú rôzne, pohybujú sa v rozmedzí od 18, 84 m2 do 70, 28 m2 nasledovne:

a) nebytový priestor č. 103 – výmera 47,92 m2

b) nebytový priestor č. 104 – výmera 18,84 m2

c) nebytový priestor č. 105  - výmera 50,25 m2

d) nebytový priestor č. 106 – výmera 70,88 m2

e) nebytový priestor č. 107 – výmera 38,53 m2

Tieto nebytové priestory budú ponúknuté na prenájom prostredníctvom obchodnej verejnej súťaže, ktorú bude na svojom zasadnutí schvaľovať mestské zastupiteľstvo. Priestory sú vhodné najmä pre obchodné, administratívne či kancelárske využitie. Nie sú určené na prevádzkovanie gastronomických služieb. Sú napojené na centrálny zdroj tepla so samostatným meraním pre každý priestor a majú nainštalované radiátory. Do priestorov sú zavedené rozvody všetkých poskytovateľov internetových služieb, ktoré sa nachádzajú v meste, napojenie na konkrétneho poskytovateľa si zabezpečí nájomca. Elektroinštalácia sa v každom priestore nachádza so samostatným meraním. K dispozícii je aj základné osvetlenie.

LF

Vytvorené: 27. 8. 2019