DOČASNÉ VYSPRÁVKY VÝTLKOV

DOČASNÉ VYSPRÁVKY VÝTLKOV 1Teplotné výkyvy sa negatívne podpísali na stave povrchu ciest v meste Svit. Technické služby začali s dočasnými opravami výtlkov na mestských komunikáciách. Premenlivosť počasia a nízke teploty nedovoľujú použitie trvalých opráv výtlkov pri takýchto nízkych teplotách.

Práce na vysprávke ciestS cieľom čiastočne sanovať povrch cestných komunikácií Technické služby mesta Svit začali s dočasnými opravami ciest. V súčasnej situácii, s ohľadom na nízke teploty, nie je možné využiť štandardné postupy opráv. V tomto ročnom období sú obaľovačky zabezpečujúce výrobu asfaltov odstavené. Vzhľadom k týmto obmedzeniam Technické služby mesta Svit pristúpili k použitiu dočasného zakrytia časti výtlkov s použitím asfaltovej obaľovacej zmesi za studena, spolu s nahriatím infražiaričom a zhutnení vibračnou doskou. Po ukončení zimného obdobia, opätovnom otvorení predaja asfaltových zmesí a na základe harmonogramu opráv ciest budú realizované štandardné opravy mestských komunikácií.

Vytvorené: 4. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 10. 3. 2021 12:16