DETSKÉ JASLE V POPRADE SÚ K DISPOZÍCII AJ RODIČOM ZO SVITU

Zariadenie starostlivosti pre deti do troch rokov na ulici Mládeže v Poprade informuje o voľnej kapacite.

Vedúca zariadenia Jana Slebodníková predstavuje na akých princípoch jasle stoja: "Starostlivosť o detičky je v našom zariadení zabezpečená odborným, kvalifikovaným personálom detských a zdravotných sestier, ktoré výchovno – opatrovateľskou činnosťou zaručujú správny duševný a telesný vývoj dieťaťa. Tím sestričiek zabezpečuje deťom rovnakú starostlivosť a opateru ako v jeho rodine. Kladieme dôraz na individualitu dieťaťa, režim dňa prispôsobujeme jeho návykom z domova. Prostredie a celková atmosféra navodzuje pocit domova. Naše  zariadenie  ponúka celodennú  starostlivosť  pre deti  vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov. Podporujeme zdravý vývoj dieťaťa, vedieme dieťa k samostatnosti, aby bolo po všetkých stránkach pripravené na vstup do materskej školy."

Prevádzková doba detských jaslí: počas celého roka PO- PIA

06.00 hod. -16.30 hod.

Jasle v Poprade ponúkajú:

• každodenná výchovná  činnosť s deťmi zameraná na všestranný rozvoj osobnosti dieťaťa,
  • vedieme deti k osvojeniu hygienických návykov, používame bavlnené plienky
  • hry v exteriéri,
  • hudobné, pohybové, výtvarné, pracovné a rozumové aktivity,
  • narodeninové oslavy, karneval, oslava MDD, vianočné a mikulášske posedenie
  • tvorivé dielne na podporu jemnej motoriky

Kontakt:

Jana Slebodníková, vedúca DJ