BAŤOVCI NAVŠTVÍVILI SVIT, ROZVÍJALI SA I MEDZINÁRODNÉ VZŤAHY

BAŤOVCI NAVŠTVÍVILI SVIT, ROZVÍJALI SA I MEDZINÁRODNÉ VZŤAHY Uplynulý týždeň priniesol zaujímavé stretnutia.

V závere uplynulého týždňa, 16. júna, sa po dvoch rokoch obmedzení uskutočnilo vo Svite stretnutie absolventov Baťovej školy na 29. výročnej schôdzi Klubu ABŠ. Stretnutia sa zúčastnila i primátorka mesta Ing. Dáša Vojsovičová, ktorej bolo zároveň udelené čestné členstvo v Klube absolventov Baťovej školy vo Svite.

Následne, počas víkendu absolvovala primátorka pracovnú návštevu partnerského poľského mesta Knurow, spoločne so starostkou partnerského mesta Česká Třebová Magdou Peterkovou. Primátorka vyjadrila svoje poďakovanie primátorovi mesta Knurow Adamovi Ramsovi a jeho tímu za príjemné chvíle v Knurowe. Táto  návšteva potvrdila, že naše národy sú si veľmi blízke a je potrebné aj naďalej rozvíjať spoločnú históriu krajín v srdci Európy.

Vytvorené: 21. 6. 2022
Autor: Daniela Virostko