AUTOBUS MHD DNES ŠOFÉROVAL MIKULÁŠ

AUTOBUS MHD DNES ŠOFÉROVAL MIKULÁŠ V dnešné mikulášske ráno prekvapil detičky z časti Pod Skalkou za volantom autobusu sám Mikuláš osobne.

Každý detský cestujúci dostal, ako sa na Mikuláša patrí, aj balíček sladkostí. Toto milé prekvapenie pripravil a zabezpečil prevádzkovateľ mestskej hromadnej dopravy - spoločnosť Brynczka, s. r. o. a mesto sa pridalo tým, že deti dnes cestujú svitskou MHD bezplatne. Dodáva primátorka mesta Ing. Dáša Vojsovičová: „Som si istá, že také milé prekvapenie potešilo každého žiačika na ceste do školy. Oceňujem ústretovosť prevádzkovateľa našej MHD a najmä to, že aj týmto gestom nám ukazuje, že nejde len o splnenie si zmluvných podmienok, ale snaží sa ústretovo ponúkať aj čosi navyše .“

Vytvorené: 6. 12. 2022
Autor: Daniela Virostko