AJ SVIŤANIA ĎAKUJÚ ZA SLADKÉ PREKVAPENIE

Darcovia zákuskovVedenie oddelenia sociálnych činností Mestského úradu vo Svite dostalo milú ponuku od Jána Dudáša a Matúša Reľovského, ktorí sú šéfkuchári v tatranských hoteloch.

Táto dvojica so spolupracovníkmi a s reštauráciou Soul v Starom Smokovci pripravili 69 výborných veterníkov, ktoré vedúca oddelenia PhDr.Petronela Bocková prerozdelila medzi obyvateľov a zamestnancov Domova opatrovateľskej služby a tiež medzi rodiny, ktoré majú v našom meste deti v náhradnej starostlivosti. Vedúca oddelenia a primátorka mesta Ing. Dáša Vojsovičová aj týmto vyjadrujú srdečné poďakovanie za to, že aj v dobe, kedy sa toho toľko nedá, sa nájdu ľudia, ktorí nájdu spôsob, ako sa dá vyčariť úsmev na tvárach ľudí.

Darcovia zákuskovDom opatrovateľskej služby

Vytvorené: 19. 2. 2021