Obsah

UPOZORNENIE - ZRUŠENIE NOVOROČNÉHO TROJKRÁĽOVÉHO KONCERTU

Typ: ostatné
NOVOROČNÝ TROJKRÁĽOVÝ KONCERT	 1V SÚVISLOSTI SO ZHORŠUJÚCOU SA PANDEMICKOU SITUÁCIOU SA RUŠÍ NOVOROČNÝ TROJKRÁĽOVÝ KONCERT, 6.1.2020 v kostole sv. Jozefa, robotníka

6.1.2021 / streda / 17.00 hod. / kostol sv.Jozefa,robotníka vo Svite
Koncertom si pripomenieme nielen čaro vianočných skladieb, kolied, ale priblížime si aj slávne skladby pre obsadenie troch strunových nástrojov. Od najvýznamnejšieho husľového virtuóza všetkých čias Nicolla Paganiniho zaznie zaznie sonáta pre husle a gitaru, ale taktiež skladby takých velikánov akými boli J. S. Bach, W. A. Mozart a iní. V rámci koncertu sa predstaví PAVEL BOGACZ – husle, koncertný majster Slovenského komorného orchestra B. Warchala, KAROLÍNA ZÍVALÍKOVÁ – violončelo, sólistka komorného orchestra Sinfonieta Bratislava a VLADIMÍR ONDREJČÁK – gitara, poslucháč doktorandského štúdia na Janáčkovej akadémii muzických umení v Brne.

KULTÚRNE VIANOCE VO SVITE

Milí Sviťania.

Mesto Svit pre Vás na záver vianočného programu pripravilo Novoročný koncert v kostole sv. Jozefa robotníka vo Svite, ktorý sa realizuje formou voľného vstupu.

Kostol však bude obsadený návštevnosťou do jeho 50% kapacity a sedenie bude zabezpečené podľa platných nariadení  v každom druhom rade.

Podujatie bude realizované v súlade s platnými  bezpečnostnými a hygienickými opatreniami uvedenými vo výhláške č.27/2020 ÚVZSR.

DODRŽUJTE : NOSENIE RÚŠKA

                         ODSTUPY MIN. 2 m

                          DEZINFEKCIU RÚK


Vytvorené: 26. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 10. 12. 2020 11:30
Autor: red