Obsah

20. OKTÓBER 2021 / MESIAC ÚCTY K STARŠÍM / SHERLOCK HOLMES A ZÁHADA RODU BASKERVILLE / DIVADLO ACTORES ROŽŇAVA

Typ: ostatné
20. OKTÓBER 2021 MESIAC ÚCTY K STARŠÍM / SHERLOCK HOLMES A ZÁHADA RODU BASKERVILLE / DIVADLO ACTORES ROŽŇAVA 1Mesto Svit pre našich starších spoluobčanov - seniorov pripravilo divadelnú komédiu 20.10.2021 - streda, o 15h. v divadelnej sále DK vo Svite. V súvislosti so zložitým náročným obdobím je počet pozvánok na toto predstavenie limitovaný. Pozvánky budú distribuované do seniorských klubov a organizácií

Tešiť sa môžete na „desivo štekajúcu“ detektívnu komédiu a nezabudnuteľný zážitok… Neprestanete sa smiať!!!! Pes Baskervillský je Holmesov najznámejší a najzáhadnejší prípad. Autor románu Sir Arthur Conan Doyle postupne vykresľuje desivú atmosféru slatín a oboznamuje nás s legendou rodu Baskerville, ktorý je prenasledovaný pekelným psom. Naši vyšetrovatelia sa snažia odhaliť klamstvá a uniknúť tak zavádzajúcim sieťam stôp. Hra prevlekov a nasadzovania si masiek naznačuje, že i „desivo – štekajúce“ môže byť komické. A predsa! Kto je vrah?

Vstup je limitovaný / na pozvánky

Zmena programu vyhradená!

INFORMÁCIE :

Podujatia v mesiaci október 2021 budú realizované v súlade s protiepidemiologickými opatreniami platnými pre obdobie uskutočnenia podujatia, v režime O-T-P, teda pri vstupe sa bude potrebné preukázať potvrdením o očkovaní, výsledkom testu alebo potvrdením o prekonaní vírusu,  pred nie viac ako 180 dňami. Počet návštevníkov je limitovaný – najviac 25 % obsadenosti divadelnej sály Domu kultúry vo Svite a vstup na podujatie bude možné len s prekrytím horných dýchacích ciest respirátorom FFP2.

Info : t. č. 052/7875114, 0908406147

                www.svit.sk

 


Vytvorené: 22. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 22. 9. 2021 10:28
Autor: red