Obsah

Kancelária prvého kontaktu Mestského úradu bude každú stredu otvorená pre verejnosť aj popoludní

Typ: ostatné
Mestský úrad naďalej pracuje v obmedzenom režime 1Mestský úrad bude vzhľadom na pretrvávajúcu mimoriadnu situáciu pracovať pre verejnosť aj naďalej v obmedzenom režime. V stredu však pribudnú stránkové hodiny pre verejnosť aj popoludní, nakoľko mesto chce vyjsť v ústrety aj pracujúcim občanom, ktorí si potrebujú vybaviť nevyhnutné záležitosti.

Pre verejnosť je každý pracovný deň k dispozícii pracovisko Kancelárie prvého kontaktu (podateľňa), a to od 8.00 h do 11.00 h, každú stredu bude toto pracovisko od 15. 4. 2020 pre verejnosť k dispozícii aj v popoludňajších hodinách, a to od 13.00 h do 15.45 h.

Ostatné pracoviská na Mestskom úrade budú, tak ako doposiaľ, fungovať s vylúčením priameho kontaktu s verejnosťou.

Zároveň žiadame občanov, aby na vyššie uvedené pracovisko prvého kontaktu Mestského úradu prichádzali aj naďalej len v nevyhnutných prípadoch a za podmienky, že sú úplne zdraví a nepociťujú žiadne príznaky ochorenia. Vstupovať do priestorov pracoviska je povolené len s povinne zakrytými ústami a nosom. Pri čakaní vo vestibule dodržujte minimálne dvojmetrový odstup.

V prípade potreby iných naliehavých služieb môžu občania ktorékoľvek pracovisko úradu kontaktovať telefonicky alebo elektronicky prostredníctvom e-mailových adries a telefónnych čísel uvedených na https://svit.sk/kontakt v sekcii Kontakty.


Vytvorené: 15. 4. 2020
Posledná aktualizácia: 15. 4. 2020 12:32
Autor: JUDr. Lenka Faixová